Lokomotív SE - Tarnaörs 2-2 (0-0)

Varga K (Kelemen D)- Pázmándi Cs (Pető D) , Takó N, Kátai K, Pintér G - Jávorka M, Balog B , Szívós R, Gofjár Cs - Oszkó R, Rozmann D

Vezetőedző: Gömöri Ottó. Játékos-edző: Gofjár Csaba

Gól: Gofjár Cs, Oszkó R

Előző fordulóbeli vereséget követően Gyöngyöstarján csapata ellen (3-7) ismételten hazai pályán Tarnaörs gárdáját fogadtuk. Első félidőben jól zártunk kevés teret, és lehetőséget hagytunk a vendégek számára. Egyetlen kapufáig jutottak csak, amit komolyabb helyzetnek lehet nevezni. Több góllal is mehettünk volna a szünetre, de a helyzetkihasználásunk nem volt az igazi. Üres kapura mellé lőttünk, kapufákat rúgtunk. Remivel mentünk szünetre.

Második félidőre feljebb kapcsolt az örsi gárda, aminek eredményeképpen szabadrúgásból, amit beadásnak szántak lecsúszott és védhetetlenül ívelődött a hosszúba (0-1). Volt tartásunk és az elfutásaink, próbálkozásaink végre célt értek.

Félpályáról indulva végig szlalomozva az emberek között 16 méterről leadott lövés megpattant és védhetetlenül vágódott hálóba a labda (1-1). Az egyenlítést követően kicsit paprikásabb lett a találkozó, és több lehetőség adódott a vendégek előtt beadást követően felső lécre lőtték a labdát, amit kifele pattant. Másik ilyen szitut követően meg felé lőtték. Több szabadrúgást és szögletet végeztek el ebben a periódusban. A vezetést viszont mi szereztük meg egy hátulról előre ívelt szabadrúgásból adódott bonyodalom hátvéd és a kapus nem értették meg egymást. Csatárunk kellő agresszivitással elcsente a labdát és üres kapuba lőtt (2-1). Célunk az utolsó percekben nem volt más, mint megtartani az eredményt. Sajnos nem sikerült, ahogyan a szezonban sokadjára a 92.percben egyenlítettek ellenünk. 16 méterről a kapunktól leadott löket a hosszú alsó kötött ki.

Szurkolás: 4 fő volt jelen a táborból sajnos egyéb okok miatt nem volt aktív buzdítás.

Hétvégén elmaradt forduló kerül pótlásra Vasárnap Gyöngyöstarján ellen.

HAJRÁ LOKI!!! Veletek a város jobbik fele...

19.forduló

2024.04.08. 16:40

Tarnaszentmiklós - Lokomotív SE 4-2 (1-2)

Mega I - Pázmándi Cs , Takó N, Pintér G - Jávorka M, Balog B , Rozmann D, Gofjár Cs, Oszkó R - Nikl G, Váradi N

Előző heti lemondást követően idegenben lépett pályára csapatunk. Igaz kérdéses volt ez a vasárnapi szereplés számunkra, de hősiesen majdnem csodát tettünk.

Előzetes megbeszéltek alapján fegyelmezetten, és taktikusan játszva, valamint jól védekezve a hazaiaknak nem tudtak velünk mit kezdeni. Ennek eredménye, hogy mi szereztük meg a vezetést egy szöglet utáni beadást követően flipperezett a labda, ami csapatkapitányunk elé pattant, és 7m ről kiméletlenül bevarta a labdát a hálóba.(0-1) Picivel nagyobb nyomást gyakoroltak ránk ugyanúgy egy szögletet követően sikerült röviden felszabadítani, amit 16-os ról rátekertek, felsőléc, a kippattanóra egy szemcsatár érkezett. (1-1)

Nem estünk össze szinte perceken belül egy jobboldali nagy bedobás úgy pattant a kapu előtt, hogy a kapus beütötte a labdát a saját hálójukba (1-2)

Szünet után ott folytattuk ahol abba hagytuk , de az erő és a koncetráció alább hagyott. Ember előnyben is sikerült kerülnünk, de ez minket zavart meg. Perceken belül jött az egyenlítés a 16-oson belül egy kézre rúgott labda 11-es az eredménye (jogosan). Kíméletlen végrehajtás (2-2).

Ezek után voltak még lehetőségeink , távoli lövéseink , de az utolsó negyedórába elfogytunk és 2 találatot kaptunk, amivel vereség lett a vége. (4-2)

Hétvégén Gyöngyöstarján csapata látogat hozzánk Szombaton 16:30 kor. Ilyen mentalitással hozzállással győzelem a cél.

HAJRÁÁ LOKII!!!! Veletek a város jobbik fele...

#

2024.03.30. 13:25

ELMARAD!!!

A Lokomotív nem tud kiállni a Kisköre elleni felnőtt mérkőzésre sem, mivel az ifjúsági csapat találkozója is vasárnapra esik. A meccset lemondta a Lokomotív.

#

2024.03.24. 10:48

Tovább menetel az U16

A tavaszi szezont remekül kezdték a serdülők, előbb - az akkor még második helyen álló - Lőrincit győzték le két góllal (2-0), majd a herédieket ütötték ki (11-2). A tizenhat éven alattiak immár tíz pontos előnnyel vezetik a bajnokságot.

#

2024.03.15. 10:29

ELMARAD!!!

A Lokomotív nem tud kiállni az Átány elleni felnőtt mérkőzésre, mivel az ifjúsági csapat találkozója is vasárnapra esik. A meccs időpontját megpróbálja a vezetőség átütemezni. Amennyiben nem sikerül megállapodni a halasztásról a rendező féllel, akkor pedig le fogja mondani.

#

2024.03.09. 19:57

Lokomotív SE - Gyöngyöspata SE 0-1 (0-1)

Néző: kb 15 fő

Mega I - Pázmándi Cs (Pető D), Rozmann D, Kátai K (Takó N), Szivos R - Nagy-Varga Krisztián, Balog B (Balog M), Abelovszki R, Kelemen D - Gofjár Cs Váradi N

Sajnos már-már menetrendszerű potyagóllal nyitott a Loki: egy balról kb. 35 méterről beívelt szabadrúgásnál Mega Pisti megcsúszott, elesett és a magasan szálló labda szimplán csak behullott a hálóba (0-1). Az első játékrészben egyik oldalon sem volt túlzott aktivitás, Balog Boti középről elvégzett 22 méteres szabadrúgását fejelte ki a sorfal, illetve még Szivos Roli próbálkozott eredménytelenül. A szünet után rákapcsoltak a vasutasok, és sorban alakították ki a helyzeteket. Egy középről elvégzett pontrúgást Gofjár Csaba vágott magasan fölé. A legbuzgóbb, a hazaiak középpályása Szivos Roli volt, aki távolról alig tüzelt mellé, majd lőtt egy kapufát, illetve a mérkőzés legnagyobb - sajnos kimaradt - helyzetének is részese volt. Történt, hogy egy beívelést Váradi Noel az ötös sarkán állva bólintott a jobb alsó sarok felé, a kapus hárított, a kipattanót pedig Szivos Roli éppen csak mellé helyezte. A hajrában már az addig középhátvédként szereplő Rozmann Dominik is előrement, de ezen a napon, ha éjfélig játszik, akkor sem talált volna be a Lokomotív.

Szurkolás: 4  fő

A tavaszi idénynyitón mindössze hárman jelentünk meg a kezdő sípszóig, így a szurkolást sem erőltettük. Egy társunk érkezett még félóra múlva, akkor tudtunk kezdeni, négyen. A második félidőben már nagyjából elénekeltük a repertoár zömét. A következő hazai találkozó csak egy hónap múlva esedékes, így addig lehet tervezni, hogy a súlyos létszámproblémáink miatt melyik meccset engedjük el, hagyjuk ki.

#

2024.03.08. 08:39

Vécs kizárva

Hét csapat maradt a megye három dél-nyugat csoportjában, miután a Vécs csapatát diszkvalifikálták a harmadik ki nem állása után.

A lányok visszaléptek

A felnőtt női csapatunk az őszt még végigvitte a regionális 3/4 pályás bajnokságban, ellenben a további küzdelmekben, az alsóházban már nem vesznek részt.

#

2024.03.05. 11:11

Az ifjúságiak már elkezdték

Az U19-es csapat már a hétvégén megkezdte tavaszi hadjáratát, Horton vendégszerepeltek és értékes ponttal tértek haza. A 3-3-as remi gólszerzői: Váradi Miklós Kevin, Balog Martin, Kelemen Dávid.

#

2024.03.04. 11:39

Átigazolási hírek II.

Bozó Viktor József (született: 1997) a Zagyvaszántó csapatától érkezett. Ő a harmadik játékos, aki télen igazolt Újhatvanba. Kapusként bevethető. Isten hozott!

#

2024.03.02. 18:44

A Jászágó Fanatic facebookos beszámolóját olvashatjátok a legutóbbi edzőmeccsről az alábbi linken

#

2024.03.02. 18:31

Zárult a felkészülési időszak

Lokomotív SE - Jászágó Newenergies SE 3-6

Gólszerzők: Rozmann D, Mega I és egy "kölcsönben" nálunk szerepelt ágói játékos

A mérkőzésre nyolc fővel tudott kiállni a Lokomotív, így az ágóiak adtak át három játékost, majd a meccs folyamán kiválók helyére még további kettőt.

#

2024.02.28. 18:39

Főpróba

2024.03.02. szombat 13 óra

Lokomotív SE - Jászágó

Mivel ez felkészülési találkozó, ezért változás lehetséges.

#

2024.02.24. 20:07

Negyedik kísérletezés

Lokomotív SE - Héhalom 1-8

Gólszerző: Pető D

Erre a második aznapi találkozóra (mégha csak egy félidőt játszottak is) már elfogytak a hazai cserejátékosok, és a Nógrád megyei első osztályban szereplő vendégek olyan szinten domináltak, hogy csak a gólokra szorítkoztunk a beszámolóban.

Szép kiugratás után a jobbösszekötő helyéről ballal gurított a héhalomi spíler a hosszúba (0-1). A látogatók játékosa lépett ki a lokista védők mellett, tolt még egyet, majd jobbal a jobb alsóba passzolt (0-2). Balog Botond adta el a labdát, így a nógrádi támadó a kapuig gyalogolt és ott még Mega István mellett is elhúzta a lasztit, amit aztán az üres kapuba pöckölt (0-3). Balról betörve végigszólózta a szélső a pályát a kezdőkör felé, majd indított és a leshatárról kilépő ék bal külsővel a hosszúba emelt (0-4). Ismét leshatárról lépett ki a héhalomi alacsony támadó, akinek emelését még védte Mega Pista, de a kipattanót tízről ágyúzta be társa az üresen maradt ketrecbe (0-5). Betalált végre a Loki is, középről készítették le Pető Daninak a golyót, aki a jobbösszekötő helyéről jobbal szépen a léc alá emelt (1-5). Okos háromszögelés után tovább növelte előnyét a palóc gárda, középről ki balszélre, onnan lapos bepassz, aztán kb 15 méterről félmagasan a kapu bal oldalába helyeztek (1-6). Ismét balról szólózott befelé a vendégek fedezete, aztán pontosan indított, majd a balról begurított asszisztot a teljesen őrizetlenül érkező társa gurította az üres kapuba (1-7). Jobb oldalról beadás az árván maradt embernek a túloldalra, aki senkitől sem zavartatva a kapust is kicselezve a hálóba passzolt (1-8).

#

2024.02.24. 20:05

Harmadik felkészülési találkozó

Lokomotív SE - Tura VSK 0-4

A felvezető meccs után (Héhalom - Tura VSK 1-1) egy órás csúszással kezdetét vette a hazaiak (egy félidős) mérkőzése, amit zömmel a vendégek irányítottak. A turaik hosszú hajú csatára kb 16-ról ballal kilőtte a bal alsót (0-1). Mega István szépen védte a húszról leadott löketet a jobb saroknál. Egy pattanás után 22-ről teli csűddel eltalált íves lövés hulló falevélként talált utat a kint álló Mega István kapujába (0-2). A 25-ről megkísérelt turai próbálkozás alig szállt el a bal sarok mellett. Soltész Bálintot megfutották a bal oldalon, a tizenhatoson belül keresztbe tett zsugát az ötösről vágta a felhők közé a pest megyei hosszú hajú center. Mega Pistit majdnem meglepték, egy lapos surranóst kellett lábbal a jobb kapufa mellől tisztáznia. Végre újhatvani lehetőség: Liktor Martin adott be balról jobbal, Gofi emelkedett a legmagasabbra, de a fejese megpattant egy turai bekken, így a laszti mellé szállt szögletre. Turai zsonglőr kígyózott a dermedt hazai védők között, majd tisztán lőtt, Mega védett, a kipattanó is turaié, de a duplázást is hárította hatalmas bravúrral Mega Pista. Sarokrúgás a Boldogi út felől át a hosszúra, de a fejest a bal kapufa mellől lábbal tornászta ki a hazai hálóőr. Ismét a Galga mentiek copfos támadója volt elemében, csel után húszról lőtt a ketrec jobb oldalába (0-3). Turai kisodródva lőhetett keresztbe tízről. Húszról újabb löket a TVSK-tól, Mega lábbal tisztázott, a kipattanót ugyan bevágták, de lesállás miatt érvénytelen a találat . Szivós Roli rosszul vette át a ballont, elszedték tőle, majd a kapuig gyalogoltak vele és bal külsővel kilőtték a hosszú alsót (0-4). Turai támadó a kapust is kicselezve, de egyensúlyát vesztve, egy méterről rúgta keresztbe a labdát. Két lokista összefejelt, Pintér Gergő vérző fejjel hagyta el a játékteret. Mielőbbi felépülést Geri! Friss igazolásunk, Pázmándi Csabi cselezte végig a pályát, de a végére elfáradt, 20 méterről leadott balos lövedékét blokkolták. Szomszédvári 16 méteres skúló a jobb kapufán csattant. 23 yardról kilőtt gránátot Mega Pisti eldőlve hárította el a jobb sarok elől. Pető Dani emelt fölé egy pattogós labdát a jobbösszekötő helyéről.

Érkezők:

Pázmándi Csaba (született: 1976) Aszódról érkezett, és a védelem jobb oldalán bevethető. A Hort elleni felkészülési találkozón már be is mutatkozott.

Sára Ágoston (született: 1976) szintén Aszódról igazolt hozzánk. A Loki öregfiúk csapatát már másfél éve erősíti, de a felnőtt gárdához csak most csatlakozott.

Isten hozott benneteket!

Távozó:

Vas Viktor Jászágóra távozott. Iskolai elfoglaltsága és a sok utazás miatt választott inkább a lakóhelyéhez közelebbi egyesületet. Köszönünk mindent, amit a Lokiért tettél!

#

2024.02.11. 10:10

Nézd meg a hétvégi edzőmeccs egyenlítő találatát!

#

2024.02.10. 16:45

A második próbameccs eredménye

Lokomotív SE - Hort SK 1-1

Gólszerzők: Balog Botond, illetve a vendégek 10-es számú játékosa

A három félórás harmadból erősen kezdték az elsőt a látogatók, a vendégek 10-es számú spílere meg is szerezte a vezetést, a kicsit kint álló Mega Pisti felett emelt kb 20-22 méterről a léc alá (0-1). Számolatlanul alakították ki a hortiak a helyzeteket, ziccereket, de a hazai hálóőr, Mega István a testi épségét sem kímélve blokkolta a további próbálkozásokat. Az első pauza után felébredt a téli álomból a Loki és dominálta a második harmadot. Az apciaktól erre a meccsre "kölcsönkapott" Szivák Dani gurított mellé laposan a balösszekötő helyéről, majd Balogh Botond egalizált, egy szöglet után bólintott a hálóba (1-1). Gofjár "Gofi" Csaba pedig már a kapus mellett is elgurította a labdát, de a gólvonalról tisztázott egy visszafutó bekk. Volt azért lehetősége a szomszédváriaknak is, a tizesük ezúttal félmagasan a bal kapufát trafálta telibe. A harmadik harmadban továbbra is jó volt az iram, ekkor a hortiak próbálták eldönteni a meccset, de sikertelenül, legalább négy 100%-os ziccert puskáztak el. Így az eredmény már nem változott, maradt a döntetlen.